Z70U ABS: Burkolatok falra szereléshez
| Termékszám: | Z70 |
| Kategória | Burkolatok falra szereléshez |
| Típus | Teljes, füllel (U) Teljes |
| Anyag | ABS |
| Változat | Tömítés nélkül |
| Magasság | 27.9 mm |
| Szélesség | 58.8 mm |
| Hossz | 75.9 mm |
| Szín | Világos szürke (J) Fekete |
| Szorossági osztály | IP54 |
| Megterhelhetőségi osztály | IK07 |
| Kiegészítők | Csavar 3/13: 2.0 db |
| Gyártó | KRADEX |
Elérhetőség: Termékopciók kiválasztása az elérhetőség aktualizálása érdekében