ZP400.300.120Sb-IP67 TM PC: Burkolatok hermetikus öntött tömítésekkel
| Termékszám: | ZP400.300.120S |
| Kategória | Burkolatok hermetikus öntött tömítésekkel |
| Típus | Teljes |
| Anyag | PC |
| Változat | Öntött tömítéssel és sárgaréz hüvelyekkel (-IP67 TM) |
| Magasság | 122.6 mm |
| Szélesség | 300.0 mm |
| Hossz | 400.0 mm |
| Szín | Fehér (b) Fehér, átlátszó fedél (bp) |
| Szorossági osztály | IP67 |
| Gyártó | KRADEX |
Elérhetőség: Hamarosan elérhető