Z111J PS: Burkolatok színes, félig átlátszó
| Termékszám: | Z111 |
| Kategória | Burkolatok színes, félig átlátszó |
| Típus | Teljes |
| Anyag | ABS PS |
| Változat | Hermetikus (tömítéssel) (H) Hermetikus sárgaréz hüvelyekkel (H TM) Tömítés nélkül |
| Magasság | 55.0 mm |
| Szélesség | 80.0 mm |
| Hossz | 82.0 mm |
| Szín | Világos szürke (J) Átlátszó (p) Világos szürke, átlátszó fedél (Jp) |
| Szorossági osztály | IP65 |
| Megterhelhetőségi osztály | IK07 |
| Kiegészítők | Csavar 3.5/25: 4.0 db |
| Gyártó | KRADEX |
Elérhetőség: Termékopciók kiválasztása az elérhetőség aktualizálása érdekében