Z51U ABS: Burkolatok falra szereléshez
| Termékszám: | Z51 |
| Kategória | Burkolatok falra szereléshez |
| Típus | Teljes, füllel (U) |
| Anyag | ABS |
| Változat | Tömítés nélkül |
| Magasság | 27.0 mm |
| Szélesség | 49.0 mm |
| Hossz | 155.0 mm |
| Szín | Világos szürke (J) Fekete |
| Szorossági osztály | IP54 |
| Kiegészítők | Csavar 3/16: 4.0 db |
| Gyártó | KRADEX |
Elérhetőség: Termékopciók kiválasztása az elérhetőség aktualizálása érdekében