Z64J ABS: Burkolatok adapterhez
| Termékszám: | Z64 |
| Kategória | Burkolatok adapterhez |
| Típus | Teljes |
| Anyag | ABS |
| Változat | Tömítés nélkül |
| Magasság | 57.0 mm |
| Szélesség | 65.0 mm |
| Hossz | 89.0 mm |
| Szín | Világos szürke (J) Fekete |
| Szorossági osztály | IP20 |
| Megterhelhetőségi osztály | IK04 |
| Kiegészítők | Csavar 3/30: 2.0 db Törésgátló ϕ7: 1.0 db Villa: 1.0 db |
| Gyártó | KRADEX |
2.40
23.00
1.18 €
2.95 €
bruttó
Raktár: 357 db
Elérhetőség: Kiárusítás -60%