Z61: Burkolatok egyéb különleges
| Termékszám: | Z61 |
| Kategória | Burkolatok egyéb különleges |
| Típus | Teljes |
| Anyag | ABS |
| Változat | Tömítés nélkül |
| Magasság | 43.0 mm |
| Szélesség | 80.0 mm |
| Hossz | 120.0 mm |
| Szín | Világos szürke (J) |
| Szorossági osztály | IP40 |
| Megterhelhetőségi osztály | IK07 |
| Kiegészítők | Csavar 3/16: 4.0 db Csavar 3/30: 2.0 db Gumi fedő: 2.0 db |
| Gyártó | KRADEX |
Elérhetőség: Gyártónál történő ellenőrzés