Z62 ABS: Burkolatok elemtartóval
| Termékszám: | Z62 |
| Kategória | Burkolatok elemtartóval |
| Típus | Teljes |
| Anyag | ABS |
| Változat | Tömítés nélkül |
| Magasság | 29.0 mm |
| Szélesség | 63.0 mm |
| Hossz | 83.0 mm |
| Szín | Világos szürke (J) Fekete |
| Szorossági osztály | IP10 |
| Megterhelhetőségi osztály | IK05 |
| Kiegészítők | Csavar 3/20: 2.0 db |
| Gyártó | KRADEX |
Elérhetőség: Termékopciók kiválasztása az elérhetőség aktualizálása érdekében