Z125b ABS: Burkolatok két részes
| Termékszám: | Z125 |
| Kategória | Burkolatok két részes |
| Típus | Teljes |
| Anyag | ABS |
| Változat | Tömítés nélkül |
| Magasság | 50.5 mm |
| Szélesség | 89.8 mm |
| Hossz | 189.9 mm |
| Szín | Világos szürke (J) Fekete Fehér (b) |
| Szorossági osztály | IP54 |
| Megterhelhetőségi osztály | IK07 |
| Kiegészítők | Csavar 3.5/25: 4.0 db |
| Gyártó | KRADEX |
Elérhetőség: Gyártónál történő ellenőrzés