Z97J ABS: Burkolatok oldalsó panelekkel
| Termékszám: | Z97 |
| Kategória | Burkolatok oldalsó panelekkel |
| Típus | Teljes |
| Anyag | ABS |
| Változat | Tömítés nélkül |
| Magasság | 31.1 mm |
| Szélesség | 60.7 mm |
| Hossz | 120.8 mm |
| Szín | Világos szürke (J) Fekete Fekete piros szűrővel (Fcz) Világos szürke piros szűrővel (JFcz) |
| Szorossági osztály | IP54 |
| Kiegészítők | Csavar 3/25: 4.0 db |
| Gyártó | KRADEX |
2.00
23.00
0.98 €
2.46 €
bruttó
Raktár: 393 db
Elérhetőség: Kiárusítás -60%