Z98Fcz ABS: Burkolatok oldalsó panelekkel
| Termékszám: | Z98 |
| Kategória | Burkolatok oldalsó panelekkel |
| Típus | Teljes |
| Anyag | ABS |
| Változat | Tömítés nélkül |
| Magasság | 40.2 mm |
| Szélesség | 60.7 mm |
| Hossz | 120.8 mm |
| Szín | Világos szürke (J) Fekete Fekete piros szűrővel (Fcz) Világos szürke piros szűrővel (JFcz) |
| Szorossági osztály | IP53 |
| Megterhelhetőségi osztály | IK07 |
| Kiegészítők | Csavar 3/30: 4.0 db |
| Gyártó | KRADEX |
Elérhetőség: Rendelésre, min. 1000 db